|
|
Bitoku: Resutoran
Resutoran to pierwsze rozszerzenie do Bitoku, zaawansowanej gry euro autorów min. Tekhenu, Tawantinsuyu czy Anachrony. Rozszerzenie obejmuje 3 różne moduły: Gawędy, Kodamy i Festyn. Gracze wprowadzają je do gry pojedynczo lub w dowolnej kombinacji, by wywindować możliwości gry na nowe poziomy grywalności!
|
Biały Zamek: Matcha
Dodatek Matcha rozbudowuje Biały Zamek o nowe miejsce: herbaciarnię. To dodatkowa arena dworskich intryg w walce o łaskę daimio. Harbaciarnia z nowym mostkiem i kośćmi, miejscem na Gejsze (nowy rodzaj pionka), planszami graczy i sposobami na wykorzystanie każdego z raptem kilku ruchów w grze, jest integralną częścią precyzyjnego mechanizmu gry. Odkryj, jak rozbudowano planszowe haiku!
|
Architekci Zachodniego Królestwa: Wiek rzemieślników
Architekci zachodniego królestwa: Wiek rzemieślników to dodatek do znanej planszowej gry strategicznej Architektów Zachodniego Królestwa. Dodatek umożliwia grę dla 6 graczy, wprowadza nowy typ robotników - rzemieślników, dodatkowe karty pomocników, budynków oraz 2 nowe typy akcji.
|
Architekci Zachodniego Królestwa: Cuda Architektury
Rozszerzenie Architekci Zachodniego Królestwa: Cuda Architektury opowiada o budowniczych z różnych stron świata, którzy przybyli aby wziąć udział w najnowszym przedsięwzięciu Króla — wzniesieniu pięciu wspaniałych budowli, które upiększą miasto.
|
Agricola (wersja dla graczy): Talia Bubulcus
Agricola (wersja dla graczy): Talia Bubulcus to 120 dodatkowych kart do gry! 60 kart małych usprawnień oraz 60 kart pomocników z Talii Bubulcus możesz wymieszać z kartami gry podstawowej oraz kartami z innych rozszerzeń.
|
Agricola (wersja dla graczy): Talia Artifex
Agricola (wersja dla graczy): Talia Artifex to 120 dodatkowych kart do gry! 60 kart małych usprawnień oraz 60 kart pomocników z Talii Artifex możesz wymieszać z kartami gry podstawowej oraz kartami z innych rozszerzeń.
|
Abyss: De profundis - edycja polska
Abyss: De profundis to rozszerzenie wprowadzające 10 kart wygnańców z ciekawymi efektami. Nie są oni lordami w tym sensie, że nie odnosi się do nich termin „lord” występujący na kartach i płytkach, jednak tak samo jak oni pojawiają się na dziedzińcu gotowi do zrekrutowania i wliczają się do warunku końca gry. Dodatkowo ich rekrutowanie daje szansę na odbijanie miejsc innym graczom, co wprowadza do gry dodatkową nutkę interakcji.
|
7 Cudów Świata: Pojedynek - Agora
Dodatek Agora wprowadza senatorów, którzy dążą do zwiększenia swoich wpływów. Z ich udziałem spróbujecie przejąć kontrolę nad przebiegiem posiedzeń, by czerpać korzyści z wydawanych dekretów. Będziecie też mogli zwrócić się o pomoc do spiskowców, którzy swoimi knowaniami mogą zupełnie zmienić układ sił.
|
7 Cudów Świata: Budowle - nowa edycja
7 Cudów Świata: Budowle to rozszerzenie wprowadzające do gry nową formę współpracy: wspólne budowle, które mogą przynieść zyski wszystkim inwestorom. Udział w tych projektach nie jest obowiązkowy i zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem w razie niepowodzenia. Oprócz tego do gry dołączają dwie nowe karty cudów: Carthage i Ur.
|
6 bierze! Gra planszowa
Dokładanie płytek i zbieranie rządów - niby nic nowego. Jednak w tej wersji płytki zagrywa się na planszę, której pola specjalne wywołują różne akcje. Gracze mają możliwość zdobywania punktów zarówno dodatnich jak i ujemnych.
|