Wyróżnienia dla firmy

Producenci

Story Cubes: Przygody

GRY PLANSZOWE
39
PLN
Story Cubes: Przygody
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka:
24 godziny
Cena: 39,00 zł
Cena netto: 31,71 zł
Cena w innych sklepach: 44,95 zł
szt.

9 kostek, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści

Story Cubes: Przygody są zestawem w którym odnajdziemy dodatki 3 kostkowe: Zwierzęta, Odkrycia i Prehistoria.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Story Cubes

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Na czym to polega?

Rzuć wszystkimi dziewięcioma kostkami. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu o dziewięć obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł twoją uwagę.

Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w twojej głowie!

Nieograniczone możliwości

Im więcej będziesz grał w Story Cubes, tym z większą łatwością będzie ci przychodziło budowanie fascynujących, coraz bardziej rozbudowanych historii. Możesz swą wyobraźnię ćwiczyć sam, możesz także zaprosić grupę znajomych do wspólnej zabawy. Możecie grać indywidualnie lub drużynowo.

Story Cubes zawiera wiele wariantów rozgrywki, dzięki którym doskonale sprawdza się w grupach o różnej liczebności i w różnym wieku. Kto w waszym gronie najbardziej zaimponuje pozostałym pomysłowością, wyobraźnią i umiejętnością snucia pasjonujących opowieści?

Kreatywna rozrywka dla każdego

Story Cubes stworzył Rory O'Connor z Irlandii, trener kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów. Ta niewielka gra szybko okazała się nieocenioną pomocą dla nauczycieli, trenerów, terapeutów, jak również znakomitą, ćwiczącą kreatywność i wyobraźnię grą dla całej rodziny lub grona przyjaciół.

Niepozorny zestaw Story Cubes gwarantuje wiele godzin rozrywki praktycznie każdej grupie wiekowej. Zaimponuj znajomym swoją opowieścią, pozwól ponieść się fantazji przyjaciołom, daj się zaskoczyć własnemu dziecku. Szybko przekonasz się że Story Cubes to pasjonująca rozrywka, do której chętnie i regularnie będziecie powracać.

Uwaga! Gra nie zawiera żadnych napisów, więc do rozgrywki nie jest wymagana znajomość języka angielskiego - wszystkich niezbędnych do gry informacji dostarcza polska instrukcja.

 

Podstawowe informacje

Liczba graczy: 1 - bez ograniczeń
Wiek: od 6 lat
Czas gry: ok. 2 minuty
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska

Zawartość pudełka:

  • 9 kości
  • instrukcja

 

Produkty powiązane

Story Cubes: Zwierzęta Story Cubes: Zwierzęta

Połącz Story Cubes: Zwierzęta z jednym z dziewięciokościanych zestawów Story Cubes i rzuć nimi wszystkimi. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu".

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Tajemnice Story Cubes: Tajemnice

Story Cubes: Tajemnice to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji. Jest to rozszerzenie do gry Story Cubes. Tym razem posiadają 18 unikalnych ikonek opisujących elementy które kojarzą się z nieodkrytymi przez ludzkość tajemnicami, które mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści.

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Średniowiecze Story Cubes: Średniowiecze

Połącz dodatek z dowolnym zestawem podstawowym i ciesz się nowymi elementami przenoszącymi nas do świata rycerzy i księżniczek.

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Supermoce Story Cubes: Supermoce

Zestaw dodatkowy rozszerzający rzeczywistość Story Cubes o tematykę supermocy.

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Strachy Story Cubes: Strachy

Połącz Story Cubes: Strachy z jednym z dziewięciokościanych zestawów Story Cubes i rzuć nimi wszystkimi. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". 

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Sport Story Cubes: Sport

Story Cubes: Sport to trzy ładnie wykonane posiadające 18 unikalnych ikonek opisujących elementy znane z różnych popularnych sportów, które mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści.

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Sekrety Story Cubes: Sekrety

Story Cubes: Przygody są zestawem w którym odnajdziemy dodatki 3 kostkowe: Tajemnice, Strachy i Poszlaki

 

 
Cena: 39,00 zł

Story Cubes: Potwory Story Cubes: Potwory

Story Cubes: Potwory to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji. Jest to rozszerzenie do gry Story Cubes. Tym razem posiadają 18 unikalnych ikonek opisujących elementy które kojarzą się z przeróżnymi potworami, które mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści.

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Salon gier Story Cubes: Salon gier

3 kości, 18 obrazów związanych z zagadnieniem gier

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Science Fiction Story Cubes: Science Fiction

9 kości, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Story Cubes: Science Fiction są zestawem w którym odnajdziemy dodatki 3 kostkowe: PotworyGalaktyka i Atom. Posiadają 54 ikonki opisujące większość najważniejszych słów, które pozwolą nadać naszym opowieściom rys fantastyczny, a nawet kosmiczny! Dzięki nim nasi bohaterowie odwiedzą nieznane miejsca i spotkają na swojej drodze masę fantastycznych stworzeń.

Cena: 39,00 zł

Story Cubes MAX Story Cubes MAX
Większe kości to większe możliwości! Nowy zestaw kości o boku 30mm może być używany w większej grupie graczy. Został zaprojektowany: Dla graczy o obniżonej sprawności manulanej. Do korzystania w większych grupach, dla prowadzących zajęcia grupowe Dla...
Cena: 69,00 zł

Story Cubes: Atom Story Cubes: Atom

3 kości, 18 obrazów związanych z zagadnieniem atomu

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Batman Story Cubes: Batman

Rzuć 9 kostkami, na których znajdziesz 54 obrazki ściśle powiązane ze światem Batmana: Joker, Kobieta Kot, Batmobil i wiele innych. Przyjrzyj się im i zacznij snuć opowieść, zaczynając od słów "W cieniu Gotham..."

Cena: 49,90 zł

Story Cubes: Bohaterowie Story Cubes: Bohaterowie

9 kości, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Story Cubes: Bohaterowie są zestawem w którym odnajdziemy dodatki 3 kostkowe: SupermoceSport i Salon gier. Posiadają 54 ikonki , które pozwalają wprowadzić do naszych opowieści rozmaitych bohaterów – zarówno tych obdarzonych niezwykłymi zdolnościami, jak i nieco bardziej zwykłych i codziennych.

Cena: 39,00 zł

Story Cubes: Fantazje Story Cubes: Fantazje

Story Cubes: Fantazje są zestawem w którym odnajdziemy dodatki 3 kostkowe: BaśnieMity i Średniowiecze. Posiadają 54 ikonki opisujące większość najważniejszych słów związanych z popularnymi baśniami, grecką i rzymską mitologią oraz średniowieczem i etosem rycerskim.

Cena: 39,00 zł

Story Cubes: Galaktyka Story Cubes: Galaktyka

Story Cubes: Galaktyka to trzy ładnie wykonane kostki posiadające 18 unikalnych ikonek opisujących elementy które kojarzą się z kosmosem i podróżami pozaziemskimi, które mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści.

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Interwencje Story Cubes: Interwencje

9 kości, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Story Cubes: Interwencje są zestawem w którym odnajdziemy dodatki 3 kostkowe: MedycynaNa ratunek i Kataklizmy. Posiadają 54 ikonki opisujące większość najważniejszych słów związanych z tematyką zdrowia, niesienia pomocy oraz skutków wszelkiego typu kataklizmów.

Cena: 39,00 zł

Story Cubes: Kataklizmy Story Cubes: Kataklizmy

3 kości, 18 obrazów związanych z zagadnieniem kataklizmu

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Loony Tunes Story Cubes: Loony Tunes

9 kości, 54 obrazki, a wszystko to związane ze światem Loony Tunes. Znajdziesz tu znane postaci, jak Kojot czy Królik Bugs, a także cały szereg przedmiotów.

Cena: 49,90 zł

Story Cubes: Mity Story Cubes: Mity

Połącz Story Cubes: Mity z jednym z dziewięciokościanych zestawów Story Cubes i rzuć nimi wszystkimi. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu".

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Na ratunek Story Cubes: Na ratunek

3 dodatkowe kości, które po połączeniu z dowolnym zestawem startowym Story Cubes wprowadzają 18 nowych elementów związanych z niebezpieczeństwami.

Cena: 14,90 zł

Story Cubes: Odkrycia Story Cubes: Odkrycia

Story Cubes: Odkrycia to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji. Jest to rozszerzenie do gry Story Cubes. Tym razem posiadają 18 unikalnych ikonek opisujących elementy które kojarzą się z przygodami rodem z najlepszych filmów ostatnich lat, które mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści. 

Cena: 14,90 zł

Story Cubes - Prehistoria Story Cubes - Prehistoria
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Story Cubes Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. St...
Cena: 14,90 zł

Story Cubes - Poszlaki Story Cubes - Poszlaki
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Story Cubes Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. St...
Cena: 14,90 zł

Story Cubes - Podróże (Voyages) Story Cubes - Podróże (Voyages)
Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankac...
Cena: 39,00 zł

Story Cubes - Baśnie Story Cubes - Baśnie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Story Cubes Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. St...
Cena: 14,90 zł

Story Cubes - Akcje (Actions) Story Cubes - Akcje (Actions)
9 kostek, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześci...
Cena: 39,00 zł

Story Cubes Story Cubes
9 kostek, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześci...
Cena: 39,00 zł

 Story Cubes: Scooby Doo Story Cubes: Scooby Doo

9 kości, 54 obrazki, a wszystko to związane ze światem Scooby Doo.

Cena: 35,00 zł 49,90 zł

Story Cubes: Medycyna Story Cubes: Medycyna

Story Cubes: Medycyna to trzy ładnie wykonane posiadające 18 unikalnych ikonek opisujących elementy które kojarzą się z medycyną i zdrowiem, które mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści.

Cena: 14,90 zł

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Współpraca

Akceptujemy bony:

Sodexo

 

Galeria rabatów

Galeria rabatów

 

Paczkomaty

Paczkomaty

Płatności online

Płatności online

Sklep internetowy Shoper.pl